IT SPECIALISTA

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme na hlavní pracovní poměr pracovníka na pozici IT Specialista

Popis pozice

  • Kompletní správa sítě, hardware a software
  • Administrace prostředí Windows
  • Zajištění konektivity mezi jednotlivými typy software
  • Přímá podpora koncových uživatelů
  • Plnění software daty
  • Správa webových stránek
  • Tvorba tiskových sestav a formulářů v ERP systému

Nabízíme

  • Smysluplnou práci na hlavní pracovní poměr
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní rozvržení pracovní doby
  • Zázemí českého stabilního výrobce
  • Přátelské prostředí v mladém kolektivu...je toho ještě mnohem více, rádi Vás přesvědčíme!

Očekáváme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Znalost DB problematiky ERP systémů
  • Výhodou, nikoliv podmínkou je znalost HELIOS ORANGE
  • Pokročilá znalost MS-SQL a MS OFFICE (především MS EXCEL)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické a logické myšlení, schopnost pracovat s velkým množstvím dat
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Zájem o IT, telekomunikace
  • Trestní bezúhonnost...no a především Vaše nadšení do zajímavé práce!

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup dle dohody.

Vyhledat produkt