Obchodní zástupce pro Moravu

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme Obchodního zástupce pro Moravu

Popis pozice

  • Plnění obchodní strategie společnosti
  • Získávání nových zákazníků v regionu (průmysl, velkoobchod, maloobchod)
  • Navyšování prodeje u stávajících a nových zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek
  • Uzavírání rámcových kupních smluv
  • Prodejní a poprodejní servis u zákazníků
  • Péče o dobré jméno firmy

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Exkluzivitu ve svěřeném regionu
  • Motivující a transparentní finanční ohodnocení
  • Firemní automobil, notebook, telefon
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zázemí českého perspektivního výrobce
  • Kvalitní, trhem ověřené výrobky
  • Odborné zaškolení, technickou pomoc
  • Marketingovou podporu (firemní propagační materiály: katalogy, ceníky, vzorkovnice, letáky atp.)oc
  • Marketingovou podporu (firemní propagační materiály: katalogy, ceníky, vzorkovnice, letáky atp.)

Očekáváme

  • Tah a orientaci na prodejní výsledky – chtít být úspěšný v prodeji, proto hledáme ty nejlepší obchodníky - pro průměr jsme moc malá společnost...
  • Nebát se být vyhozen dveřmi a vrátit se oknem
  • Prozákaznický přístup, pozitivní myšlení
  • Vysokou motivaci, sebeřízení a pracovní nasazení
  • Silné komunikační, obchodní a prezentační dovednosti
  • Samostatné rozhodování a řešení neočekávaných situací
  • Zvládnutí běžné administrativy na PC
  • Internetové připojení v domácnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Trestní bezúhonnost

Kontakt

  • Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup od 1.2.2018 nebo dle dohody.

Vyhledat produkt