Provozní technolog

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme na hlavní pracovní poměr provozního technologa

Popis pozice

  • Pokud máte rádi výzvy, jste náš člověk! Čeká nás kompletní přesun výroby z Veselí nad Lužnicí do zcela nové výrobní haly v Č. Budějovicích a hledáme šikovného kolegu, který zajistí nejen hladký přesun bez dopadu na zákazníka, ale také se postará o efektivní chod celé výroby.
  • Vaší hlavní náplní práce bude:
  • zajištění hladkého přesunu kompletní výroby z Veselí nad Lužnicí do Č. Budějovic
  • spolurozhodování o výběru nových technologií a jejich zavedení do provozu
  • optimalizace výrobních operací
  • zavádění nových výrobků do výroby
  • neustálé zefektivňování všech činností - chceme být o krok vpřed, nikoliv vzad
  • zajištění externí údržby, revizí atp.
  • Spolupracovat budete zejména s jednatelem společnosti, vývojovým technologem a mistrem provozu.
  • Pozice je podřízena jednateli společnosti.

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci na HPP
  • Samostatnost, seberealizaci
  • Motivující a transparentní finanční ohodnocení včetně odměn během roku
  • Přátelské a neformální prostředí malého kolektivu

Očekáváme

  • Schopnost pracovat pod velkým tlakem směrem k cílům. Jsme malá, ale dynamická společnost a ZMĚNA je u nás na denním pořádku a jedna z největších je právě před námi!
  • Proaktivní přístup - pokud jste v současné pozici ten, kdo přichází za svým šéfem s několika návrhy na změnu denně, tak jste náš člověk!
  • Týmového ducha
  • Technické myšlení a "selský rozum"
  • Zodpovědnost a samostatnost v rozhodování
  • Dobrou uživatelskou znalost práce s PC
  • Znalost anglického jazyka (emailová komunikace s dodavateli)

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup od 1.11.2018, popř. dle dohody.

Vyhledat produkt