Technické kapaliny

Strona domowaProduktyRozcieńczalnikiTechnické kapaliny

VIR.ES

Vodivostní aditivum do tónovacího systému vitocolormix®

Je určeno pro tónovací centra, velkoobchody a konečné spotřebitele k modifikaci vybraných typů nátěrových hmot podle dodávaných receptur. Umožňuje velice rychle, pohodlně a čistě upravit vodivost nátěrové hmoty na potřebnou hodnotu. Dávkuje se vždy až do natónované nátěrové hmoty. Doporučené množství je 9 - 12 gramů na 1 kilogram nátěrové hmoty. V některých případech může být výrobcem předepsáno jiné dávkování. Po nadávkování nátěrovou hmotu důkladně promíchejte.

Segment: specjalne
Zastosowanie: specjalne
Karta techniczna
Karta charakterystyki
Karta techniczna:
VIR ES353.24 kBENpobierz
Karta charakterystyki:
VIR.ES396.04 kBPLpobierz

CL 07

Środek czyszczący i odtłuszczający

CL 07 może być używany na kilka sposobów:

1. środek czyszczący: używany do czyszczenia narzędzi roboczych (pistolety natryskowe, pędzle, wałki...) oraz zacieków świeżych i zaschniętych farb na bazie wody
2. Odtłuszczacz: do odtłuszczania powierzchni przed nałożeniem jakiegokolwiek rodzaju farby. Zwiększa przyczepność nakładanej kolejno farby i przedłuża żywotność powłoki. Odtłuszczanie można wykonać również w podwyższonych temperaturach do 70°C.
3. Do usuwania starych powłok na bazie wody. Przedmiot, z którego chcesz usunąć powłokę na bazie wody musi być odpowiednio długo namoczony w CL 07.

Segment: specjalne
Zastosowanie: specjalne
Karta techniczna
Karta charakterystyki
Karta techniczna:
CL 07351.27 kBENpobierz
Karta charakterystyki:
CL 07222.05 kBPLpobierz

Wyszukiwarka produktu