NEJLEPŠÍ POLYURETANOVÉ BARVY NA TRHU

Hlavní stránkaAktualityNEJLEPŠÍ POLYURETANOVÉ BARVY NA TRHU

NEJLEPŠÍ POLYURETANOVÉ BARVY NA TRHU Vyšší vydatnost, nižší cena, přímý styk s potravinami ... to je jen zlomek toho, co Vám přináší zcela nová generace polyuretanových barev VITON®

VITON představil v minulém čísle časopisu Spektra dvě novinky: vysokosušinové samozákladující (2v1) polyuretanové barvy PE 73 a PE 84. Tyto barvy jsou součástí nového konceptu polyuretanových barev VITON.

Zatímco v předchozích letech byly v nabídce VITON zastoupeny základní, samozákladující (2v1) a vrchní polyuretanové barvy, letos VITON změnil koncept a nabízí již pouze základní a samozákladující (2v1) polyuretanové barvy. Proč došlo k této změně? Protože samozákladující barvy se dají použít dvojím způsobem, jednak jako základní + vrchní nátěr (2v1) nebo čistě jako vrchní nátěr. Nová generace polyuretanových barev je navíc v mnoha ohledech oproti předchozí nesrovnatelně kvalitnější, a to dokonce za nižší cenu.

Polyuretanové barvy VITON najdou uplatnění všude tam, kde je potřeba dokonale a dlouhodobě chránit povrch před mechanickou a chemickou zátěží, UV zářením a samozřejmě korozí. Že jsou určeny jen pro průmysl? Ale kdepak! Lze je použít na běžné nátěry domu a jeho okolí. Je potřeba natřít okapy, plot, střechu nebo třeba loďku na ryby a mít přitom jistotu, že nebude nutné každý rok nátěr obnovovat? Přesně na tyto aplikace jsou barvy určeny. O tom, že VITON myslí i na malospotřebitele, vypovídá široká škála balení těchto barev. Jsou nabízeny od malých plechovek 0,8 kg až po velké plechovky o hmotnosti 27 kg. Báze polyuretanových barev jsou součástí tónovacího systému vitocolormix®, takže je může pro své zákazníky natónovat jakákoliv prodejna s tímto systémem.

Všechny tyto barvy jsou výsledkem práce týmu technologů a laborantů VITON a vznikají od samotného počátku vývoje až po jejich výrobu výhradně v sídle firmy VITON ve Veselí nad Lužnicí a nesou označení Český výrobek®.

Vyhledat produkt