O nás

Hlavní stránkaO nás

Český výrobce průmyslových nátěrových a stavebních hmot, se zaměřením na povrchovou úpravu oceli, zinkovaných a hliníkových povrchů, minerálních podkladů a dřeva. Držitel certifikátu ISO 9001.

Vývoj - základem úspěšné expanze a rozvoje firmy je vlastní, vysoce profesionální vývojové oddělení. Tým složený ze zkušených odborníků i mladých kreativných chemiků, výborně doplňuje pečlivost laborantů. Díky tomu jsme schopni řešit individuálně potřeby našich zákazníků.

 

Výroba - vysoká produktivita a dostatečná kapacita výroby umožňují plynule reagovat na měnící se potřeby zákazníků. Variabilita výrobního zařízení je zárukou dosažení nejvyšší kvality vyráběných nátěrových hmot.

 

Kontrola kvality - jednotlivé operace výrobního procesu jsou důkladně monitorovány. Po každém klíčovém kroku jsou odebírány kontrolní vzorky. Jejich vyhodnocení probíhá nejen dle norem ISO, DIN, ČSN, ASTM, ale i dle vlastních firemních standardů.

 

Logistika - profesionální logistické systémy a služby umožňují našim zákazníkům získat dokonalý přehled o stavu svých objednávek. Informovanost a přesné plánování jsou základem bezproblémových a časově koordinovaných dodávek.

 

Know-how - pořiďte si vlastní výrobnu barev! Unikátní tónovací systém vitocolormix® je produktem našeho dlouholetého vývoje. Díky němu nabízíme zákazníkům nejen zkrácení dodacích lhůt řádově na několik minut, ale i vysokou přesnost a čistotu tónování.

 

Inovace - testováním, dlouhodobým zkoušením a důkladným hodnocením fyzikálních, chemických, mechanických a lakařských vlastností nátěrových hmot jsme schopni neustále posouvat kvalitu našich produktů až na samotnou špičku současného poznání.

 

Budoucnost - společnost s vlastním vývojovým zázemím, know-how, systémem řízení a kontroly kvality, stabilní produkcí a neustálým inovativním procesem se nemusí obávat své budoucnosti. Pouze takový výrobce může svým zákazníkům nabídnout … barvy profesionálů

 

Reference - nátěrové hmoty VITON® jsou vynikající volbou pro dlouholetou ochranu povrchů. Svou roli skvěle plní v řadě rozličných prostředí. Vysoká kvalita našich produktů společně s příznivou cenovou relací jsou hlavními důvody stále rostoucí poptávky.

 

Ekologie - stejnou péči jako vlastnímu vývojovému a výrobnímu procesu věnujeme rovněž ochraně životního prostředí. Díky instalaci spalovací a filtrační jednotky splňujeme nejpřísnější emisní limity stanovené legislativou EU.

Vyhledat produkt