Operátor výroby nátěrových hmot

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme na hlavní pracovní poměr operátora výroby nátěrových hmot

Popis pozice

  • Výroba nátěrových hmot, pigmentových past, ředidel a tužidel
  • Tónování nátěrových hmot
  • Obsluha plnící a balící linky
  • Mezioperační kontrola, výstupní kontrola (pouze při tónování)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v jednosměnném provozu 7.00-15.30 hod., volné víkendy
  • Malý a přátelsky naladěný kolektiv
  • Možnost mzdového růstu
  • Odměna za docházku ve výši 1000 Kč/měsíc
  • Stravenkový paušál ve výši 116,20 Kč/den
  • 3 přestávky během pracovní doby
  • Pomoc zkušených kolegů v začátku, rozhodně Vás nenecháme ve štychu!
  • Přímo u firmy se nachází zastávka MHD. Možný svoz na trase Soběslav-Veselí nad Lužnicí-Planá u ČB.

Očekáváme

  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Pracovitost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Základní znalost práce s PC
  • Výhodou praxe s VZV
  • Vzhledem k manipulaci s výrobky i nad 20 kg je pozice vhodná pouze pro muže.

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis na email: selmatova@viton.cz.
  • Nástup dle dohody.

Vyhledat produkt