Dělník-tónovač nátěrových hmot

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme na hlavní pracovní poměr dělníka-tónovače nátěrových hmot

Popis pozice

  • Výroba nátěrových hmot, pigmentových past, ředidel a tužidel
  • Tónování nátěrových hmot
  • Výstupní kontrola

Nabízíme

  • Zajímavou práci v jednosměnném provozu. Nejsme pásová výroba, nuda a stereotyp mají u nás zavřené dveře.
  • Možnost kariérního růstu
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Odpovídající finanční ohodnocení včetně odměn během roku
  • Pomoc zkušenějších kolegů v začátku, rozhodně Vás nenecháme ve štychu!
  • Malý a přátelsky naladěný kolektiv

Očekáváme

  • Pozitivní přístup
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Pracovitost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Dobrý zdravotní stav
  • ...no a především Vaše nadšení do zajímavé práce!

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup od 1.10.2018, popř. dle dohody.

Vyhledat produkt

Napište nám

antispam
Zadejte text z obrázku