Laborant-Laborantka

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme laboranta-laborantku na hlavní pracovní poměr.

Popis pozice

  • Výstupní kontrola nátěrových hmot a souvisejících produktů
  • Uvolňování či zastavování surovin a výrobků na základě výsledků vstupní/výstupní kontroly
  • Provádění fyzikálně-chemických analýz
  • Obsluha moderních laboratorních přístrojů
  • Spolupráce s technology na vývoji produktů
  • Koloristika
  • Tisk etiket pro výrobu

Nabízíme

  • Pracovní dobu 7.00-15.30 hod. pondělí - pátek (volné víkendy)
  • Stravenkový paušál v hodnotě 116,20 Kč/den
  • Odměnu za docházku 1000 Kč/měsíc
  • 3 přestávky během pracovní doby
  • Stabilní zaměstnání v české firmě
  • Smysluplnou práci na plný úvazek
  • Přátelské prostředí v malém a mladém kolektivu
  • Důkladné zaškolení
  • Zastávku MHD přímo u firmy
  • Svoz do zaměstnání na trase Soběslav- Veselí nad Lužnicí- Planá u č. Budějovic

Očekáváme

  • Spolehlivost a po zaučení samostatnost
  • Zájem o obor
  • Dobrou uživatelskou znalost práce s PC (MS Outlook, MS Excel apod.)
  • Výhodou, nikoliv podmínkou zkušenost s prací v laboratoři

Kontakt

  • Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup dle dohody.

Vyhledat produkt