Výrobní technolog

Hlavní stránkaKariéra

Přijmeme na hlavní pracovní poměr výrobního technologa.

Pokud máte rádi výzvy, jste náš člověk! Čeká nás instalace nové výrobní technologie a s tím spojená změna celého výrobního procesu. Hledáme proto šikovného kolegu, který se bude podílet nejen na zavedení nové technologie do praxe, ale také se postará o efektivní chod celé výroby.

Popis pozice

  • Spolurozhodování o výběru nových technologií a jejich zavedení do praxe
  • Optimalizace výrobních procesů, snížení nákladů
  • Zajištění dodržování kvality vyráběných produktů, řešení případných neshod
  • Spolupráce na převádění výrobků z vývoje do výroby
  • Řízení interní údržby, zajištění externí údržby, revizí apod.
  • Vedení agendy dokumentů souvisejících s výrobním procesem (návody k obsluze, BOZP apod.)

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci na HPP
  • Samostatnost, seberealizaci
  • Motivující a transparentní finanční ohodnocení včetně odměn během roku
  • Přátelské a neformální prostředí malého kolektivu
  • Firemní telefon, notebook
  • Možnost občasné práce z domova
  • Bonusy, prémie

Očekáváme

  • SŠ technického směru (strojní, elektro)
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Pokročilá znalost práce s PC
  • AJ min. na úrovni B1
  • Analytické a logické myšlení
  • Dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Organizační schopnosti
  • Chuť učit se novým věcem a dělat svou práci naplno
  • Zodpovědnost a samostatnost v rozhodování

Kontakt

  • Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis, opatřený fotografií, na email: selmatova@viton.cz
  • Nástup dle dohody.

Vyhledat produkt